Reagujte bez životopisu

PHP developer

Logio s.r.o.

Místo práce
Evropská 2588, Praha 6-Dejvice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Implementujeme našim klientům řešení, které jim pomáhá předpovídat, kolik toho od nich zákazníci nakoupí a podle toho objednávat. Víme například, co se stane s poptávkou u bílých jogurtů, když se dá jeden z nich do slevy. Aby tohle všechno fungovalo, musíme se napojit na datové zdroje klienta. Nejdřív si z nich vyzobeme právě ta data, která potřebujeme, pak (běžně třeba celou noc) necháme náš software počítat a počítat. Ráno, než začne celá firma fungovat, má tak náš klient ready vše, co pro svoje fungování potřebuje.
Naše moduly počítají data tak, že je rozřežou nad databází, očistí, zagregují (zakouzlí – protože náš produkt se jmenuje Planning Wizard) a vypadne z nich predikce, co se stane. Nebo moduly vezmou obří hromadu dat, nahrají si je do paměti a tam udělají, co je potřeba.
Jádro systému vyvíjí banda, která sedí hned vedle, za každý pull-request je ráda. Když potřebujeme něco vysvětlit nebo s něčím poradit, stačí zajít do kuchyňky na kafe a tam to probrat. Nebo jim můžeme SLACKnout.

S čím se u nás potkáš?
- PHP (poslední stable - teď zrovna 7.4, makáme na 8)
- MariaDB (taková otuněná MySQL)
- GIT (máme vlastní gitlab EE)
- Moduly ze symfony a nette
- Super banda ve třech pobočkách po ČR

Co musíš umět?
- PHP
- SQL (stačí základ, protože děláme velice pokročilé operace, kterými dokážeme ovlivnit třeba i exekuční plány. Chápeme, že jsi se s tím těžko někde předtím potkal, takže když budeš mít základ, zbytek tě doučíme)
- Zkušenost s nějakým frameworkem (třeba nette nebo symfony)
- OOP, GIT..

Co se hodí?
- Základy Linuxu – máme asi nejlepší IT ve vesmíru, který dokáže vyřešit prakticky cokoliv skoro hned, ale někdy je i tak rychlejší si svůj vývojový stroj otočit sám
- Docker, LXC
- Gitlab CI
- Zkušenosti s většími aplikacemi, nebo integracemi
- Jakákoli invence – jsme otevřeni novým nápadům a nemáme problém cokoli vyzkoušet

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- zdravé svačinky
- multisportka
- teambuildingy a společné akce
- pet friendly office
- notebook, telefon a firemní tarif
- sick days
- chill-out zóna

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
Smysluplnou práci s moderními technologiemi – náš software mění business zákazníkům napříč odvětvími, tvoje práce bude mít prostě smysl (není to jen klikátko :) ). V týmu máme i konzultanty, kteří zařídí, že tvoje řešení je ihned vidět v praxi.
Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

PHP - základy
SQL - pokročilý
GIT - základy
OOP - základy

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už 15 let pomáháme největším výrobním podnikům, velkoobchodům a retailovým prodejcům řídit dodavatelské řetězce.​ Jsme experti. Jsme nadšenci. Jsme kreativní, ale milujeme čísla. Přesně proto jsme ti nejvhodnější na řízení a optimalizaci dodavatelských řetězců. Víme, že Supply Chain nemůže být statický a neměnný. Naši zákazníci jsou živé a dynamické firmy. Proto jsme takoví i my – nespíme, baví nás inovace, baví nás být leadery. Neustále zkoumáme a vyvíjíme nové nástroje a rozšiřujeme naše kompetence.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Logio s.r.o.
Evropská 2588/33a
160 00 Praha
https://www.logio.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Baubínová
Tel.: +420775869728
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4043086  Datum zveřejnění: 9.4.2021