Reagujte bez životopisu

Front-end developer pro inteligentní řízení zásob

Logio s.r.o.

Místo práce
Evropská 2588/33a, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V Logio vyvíjíme platformu pro řízení celého dodavatelského řetězce, říkáme tomu Supply Chain Love. Představ si 100 zákazníků, 100 produktů, 100 prodejen, to je dohromady 1 milion kombinací. Náš největší zákazník má 23 000 produktů, 440 prodejen a 450 000 zákazníků měsíčně, což je 4,5 x 1012 kombinací. A takových zákazníků máme stovky! Proto hledáme programátora, který rozšíří náš vývojářský tým.

Pojď se stát členem týmu, který mění tento svět!

A co konkrétně tě u nás čeká?

Do naší party hledáme kamaráda, který nám pomůže s vývojem nové webové aplikace pro inteligentní řízení zásob. Jedná se o analytickou aplikaci s přesahem do konfigurace. Naše aplikace uživateli nejen pomáhá kontrolovat optimální zásobu, ale i dynamicky reagovat na potřeby zákazníků. Umožňujeme efektivní řízení stovek poboček jednoduše a efektivně. Budeš pracovat v malém týmu do 10 lidí. Pracujeme ve 14 denních sprintech.

Náš stack je:
NPM
TypeScript
VueJS
Vuetify
Jest

Data ti dodají kluci z BE týmu přes API v JSONu, k autorizaci používáme OAuth2. Máme vlastní GitLab s vypiplaným CI. Sedíme v Praze kousek od “kulaťáku” v kancelářích s obřím balkonem a vlastním grilem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- zdravé svačinky
- multisportka
- teambuildingy a společné akce
- pet friendly office
- notebook, telefon a firemní tarif
- sick days
- chill-out zóna

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.
Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.
Smysluplnou práci s moderními technologiemi – náš software mění business zákazníkům napříč odvětvími, tvoje práce bude mít prostě smysl (není to jen klikátko :) ). V týmu máme i konzultanty, kteří zařídí, že tvoje řešení je ihned vidět v praxi.
Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.
Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

React - Základy
TypeScript - Základy
MongoDB - Základy
Yarn - Základy
NODE.JS - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Už 15 let pomáháme největším výrobním podnikům, velkoobchodům a retailovým prodejcům řídit dodavatelské řetězce.​ Jsme experti. Jsme nadšenci. Jsme kreativní, ale milujeme čísla. Přesně proto jsme ti nejvhodnější na řízení a optimalizaci dodavatelských řetězců. Víme, že Supply Chain nemůže být statický a neměnný. Naši zákazníci jsou živé a dynamické firmy. Proto jsme takoví i my – nespíme, baví nás inovace, baví nás být leadery. Neustále zkoumáme a vyvíjíme nové nástroje a rozšiřujeme naše kompetence.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4043088  Datum zveřejnění: 8.3.2021