Reagujte bez životopisu

Šance pro šikovného dělníka!

LOMAX & Co s.r.o.

Místo práce
691 08 Bořetice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme kolegu na pozici dělníka ve výrobě.

Hledáte stabilní zaměstnání?
Chcete svým výkonem ovlivňovat výši své mzdy?
Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
- Budete manipulovat s meziprodukty
- Kompletovat výrobky
- Budete obsluhovat stroje a zařízení
- U nás všichni spolupracujeme na údržbě a čistotě pracovního prostoru – od Vás očekáváme to samé

Výsledkem Vaší práce bude:
Kompletní zhotovení meziproduktu či produktu samotného.

Informace o náboru

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Nebudete „hozeni do vody“, čeká Vás řádné zaškolení a seznámení s celým provozem. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci Vám nabízíme jednosměnný provoz v příjemném pracovním prostředí s kvalifikovanými kolegy a stravování na pracovišti.

Mimo to budete pracovat ve firmě, kde jsme opravdu pyšní na to, co svým zákazníkům dodáváme!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Jak dobrou fyzičku, tak i manuální zručnost
- Spolehlivost a chuť pracovat
- Praxe s montážními pracemi ve výrobním prostředí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost LOMAX & Co je výrobcem a dodavatelem garážových vrat, vstupních dveří a stínicí techniky s téměř třicetiletou tradicí.
ID: 4007326  Datum zveřejnění: 2.12.2020