Dělník ve výrobě

LOMAX & Co s.r.o.

Místo práce
Bořetice u Hustopečí, Bořetice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte stabilní zaměstnání?
Chcete svým výkonem ovlivňovat výši své mzdy?
Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Co Vás čeká:
- Budete manipulovat s meziprodukty
- Kompletovat výrobky
- Budete obsluhovat stroje a zařízení
- U nás všichni spolupracujeme na údržbě a čistotě pracovního prostoru – od Vás očekáváme to samé

Výsledkem Vaší práce bude:
Kompletní zhotovení meziproduktu či produktu samotného.

Co k této práci nutně potřebujete:
- Jak dobrou fyzičku, tak i manuální zručnost
- Spolehlivost a chuť pracovat
- Praxe s montážními pracemi ve výrobním prostředí výhodou

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Nebudete „hozeni do vody“, čeká Vás řádné zaškolení a seznámení s celým provozem. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci Vám nabízíme jednosměnný provoz v příjemném pracovním prostředí s kvalifikovanými kolegy a stravování na pracovišti.

Mimo to budete pracovat ve firmě, kde jsme opravdu pyšní na to, co svým zákazníkům dodáváme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost LOMAX & Co je výrobcem a dodavatelem garážových vrat, vstupních dveří a stínicí techniky s téměř třicetiletou tradicí.
ID: 4074994  Datum zveřejnění: 5.5.2021