Skladník, pracovník s VZV/operátor výroby

LOTUS Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko - Bavorsko - Landshut, Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba komponentov pre automobilový priemysel:
montáž, obsluha strojov a iné pomocné práce vo výrobe, všobecné práce v sklade, vyskladňovanie tovaru, práca na VZV (platí pri práci na VZV)

stabilnú prácu na nemeckú zmluvu pre nemeckého zamestnávateľa na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú – sociálne, zdravotné, dôchodkové poistenie a poistenie v nezamestnanosti podľa platných nemeckých predpisov, 24 dní dovolenky, odmeny na Vianoce a na letnú dovolenku, možnosť poskytnutia mesačných záloh, pridelenie kontaktnej osoby z nášho tímu, s ktorou môžete komunikovať po slovensky, pomáhame s prídavkami na deti a s nemeckymi úradmi, zabezpečujeme ubytovanie – max. 10-15km od miesta výkonu práce – zamestnanec dostáva mesačne príspevok na nájom, zabezpečujeme kurzy nemeckého jazyka, pracovné pomôcky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

výroba komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základnú znalosť nemeckého jazyka, prax v odbore, skúsenosti s prácou v sklade príp. vo výrobe, samostatnosť, ochota pracova na zmeny, vlastné auto, pri práci s VZV: platný preukaz VZV, skúsenosti s VZV.

Nemecká personálna agentúra so sídlom v Landshute, ktorá sa zaoberá vyhľadávaním vhodných kandidátov pre rôznych nemeckých klientov z oblastí ako sú - špedícia - logistika - elektro- stolárstvo - výroba a čalúnenie nábytku - šitie poťahov na sedacie súpravy, matrace. Väčšinou ide o manuálne, remeselné činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3150745  Datum zveřejnění: 3.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800-2000