Vodič cisternovej súpravy MKD

LS INTERTANK

Bytča, Česko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, okres Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 78 - 90 € netto / deň pri 3-týždennom turnuse, presnejšie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD v rámci krajín EÚ
- ZAUJÍMAVÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE formou denného paušálu, vernostný bonus, osobitne preplácaná dovolenka
- 3-týždňový pracovný turnus + týždeň voľno, alebo podľa dohody
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne k 20. dňu mesiaca
- striedanie v Bytči, transport na iné miesto určenia zabezpečí firma
- komunikácia s dispečingom v slovenskom jazyku
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č.561/2006
- priestory pre vodičov k dispozícii v DK, SE, NO a SK -
spoločná zariadená kuchynka s chladničkou, sporákom, umývačkou riadu,
kúpeľňa, pračka, sušička, zariadené izby s TV s možnosťou prenocovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

prax na podobnej pozícií je výhoda, nie však podmienka

- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, orientačné schopnosti, ovládanie GPS, dochvíľnosť, dodržanie časov nakládky a vykládky
- dodržiavať normy a predpisy pre danú prepravu
- platné lekárske a psychologické vyšetrenie vodiča MKD
- kvalifikačná karta vodiča (vieme zabezpečiť na náklady firmy)
- platný ADR preukaz je výhodou, ale nie podmienkou (kurz vieme zabezpečiť na náklady firmy)

LS Intertank je medzinárodná dopravná spoločnosť s významným postavením na Európskom trhu s divíziami na Slovensku, v Dánsku, Švédsku a Nórsku . Zabezpečujeme prepravu tekutých potravinárskych a chemických produktov po celej Európe. Sme známi pre naše vysoké morálne zásady a dobré, dlhoročné vzťahy so zákaznikmi. Spoločnosť vlastní moderný vozový park s viac ako 120 ťahačmi a 200 cisternami / kontajnermi.

www.linkedin.com/company/ls-intertank-aps

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LS Intertank Slovakia, s.r.o.
Hlboké nad Váhom 137
014 01 Hlboké nad Váhom
ID: 1078294   Datum zveřejnění: 12.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 78 - 90 € netto / deň pri 3-týždennom turnuse, presnejšie na osobnom pohovore