Společnost Lubas je předním evropským výrobcem polyuretanových elastomerů L-PUR. Polyuretanový elastomer, který vyrábíme, je plast s širokou škálou uplatnění, který se osvědčuje v mnoha průmyslových odvětvích. Disponujeme velkým, moderním, multioborovým výrobním provozem v obci Wieczfnia v Mazovském vojvodství v Polsku.

   Při tom všem je Lubas stále rodinným podnikem, který již 25 let klade velký důraz na rozvoj zaměstnanců, seberealizaci personálu a zajištění stabilních mzdových podmínek. V souvislosti s dynamickým rozvojem hledáme uchazeče/uchazečky na pozici:

OBCHODNÍ A TECHNICKÝ ZÁSTUPCE
/ oblast Česká republika

Pracovní náplň:
  • Aktivní získávání zákazníků a rozvíjení obchodních vztahů na území České republiky
  • Aktivní budování a rozvoj prodejní sítě výrobků z polyuretanu
  • Úzká spolupráce s obchodním a technickým oddělením
  • Plánování obchodních návštěv a předkládání zpráv o postupu prací v centrále společnosti
Požadavky:
  • Minimálně středoškolské nebo vysokoškolské technické vzdělání
  • Minimálně 3 roky zkušeností s obchodováním
  • Znalost angličtiny
  • Znalost základů polštiny bude dodatečnou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B s praxí
  • Vysoká pracovní motivace - orientace na splnění cíle
  • Flexibilita, zaujetí, odpovědnost
Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu
  • Atraktivní finanční podmínky
  • Práci v přátelské atmosféře podporující rozvoj
  • Práci v týmu profesionálů z oboru a ve firmě se silnou pozicí na trhu
  • Nezbytné pracovní nástroje
  • Práci na plný úvazek
Prosíme o zaslání CV v anglickém jezyku na e-mail: [email protected]

Ve Vašem CV uveďte prosím klauzuli: „Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby nezbytné k realizaci náborového procesu (v souladu se zákonem ze dne 29. 8. 1997, o ochraně osobních údajů; konsolidované znění: Sb. Polské republiky č. 922/2016)“.
ID: 3313412  Datum zveřejnění: 19.2.2018