Charakteristika společnosti

Od roku 2002 se zabýváme sortimentem pro zdravý a kvalitní spánek.

Zobrazit celou charakteristiku
Od začátku působení na trhu jsme prošli řadou změn, které nás dovedly do dnešní podoby a stali jsme se tak silným hráčem na poli zdravého spánku. Aktuálně máme po celé České republice 7 specializovaných prodejen a plánujeme otevírat další.

V naší moravské dílně vyrábíme nábytek z masivního dřeva, který je pověstný svou dlouhou životností a nadčasovým designem.
Kromě toho vyvíjíme matrace, které sledují nejnovější trendy a výzkumy v oblasti zdravého spánku. Takové matrace našim zákazníkům zvyšují nejen kvalitu spánku, ale i celkovou kvalitu života.
Za 18 let na trhu jsme prošli dlouhým vývojem. Vytvořili jsme stovky produktů, které si dnes užívají desetitisíce zákazníků.
Naše filozofie ale zůstala stejná – chceme, aby byl kvalitní spánek dostupný pro všechny.

Odborníci, kteří milují svou práci. To je charakteristika našeho týmu, který už léta usilovně budujeme. Věříme, že za úspěchem vždy stojí tým zaměstnanců, kteří táhnou za jeden provaz a posouvají firmu vpřed. Na našich prodejnách potkáte příjemné prodejce, kteří znají sortiment a baví je práce s lidmi. V naší dílně najdete šikovné designéry a truhláře, kteří mají zlaté ruce. Mají tu prostor plně rozvinout svoji kreativitu a umění.

Skrýt celou charakteristiku