Charakteristika společnosti

Od roku 2002 se zabýváme sortimentem pro zdravý a kvalitní spánek.

Zobrazit celou charakteristiku
Od začátku působení na trhu jsme prošli řadou změn, které nás dovedly do dnešní podoby a stali jsme se tak silným hráčem na poli zdravého spánku.
Majitelé společnosti Petr Popek a Bernd Borýsek spolu s celým kolektivem zaměstnanců vytvořili z distribuční firmy se specializací na matrace úspěšnou společnost s vlastní kolekcí matrací, lamelových roštů a postelí z masivu. Více v rozhovoru zde: rozhovor s majiteli
Naší prioritní obchodní myšlenkou je vyrábět zboží v co možné nejvyšší kvalitě v poměru cena/výkon tak, aby se kvalitní spánek stal dostupný pro všechny zákazníky a nebyl tak jen náročným přepychem.

Naše výrobky dodáváme do center zdravého spánku po celé ČR, je tedy možné zboží zakoupit ve Vaší blízkosti u našich obchodních partnerů, nebo přímo na našich prodejnách v Brně OC Dornych (Staré Tesco), Brně na Vídeňské, V Praze ve Štěrboholích, v Ostravě v NC Futurum a v Olomouci OC Olomouc CITY. Na prodejnách Vám odborně proškolený personál poradí a pomůže s výběrem zboží dle Vašich představ. Avšak můžete využít i nově otevřený internetový obchod a využít tak různých akčních nabídek.
Díky nově postaveným skladovým prostorám, máme mnoho zboží skladem a distribuce k Vám je co možná nejrychlejší.

Naši specialisté na zdravý a kvalitní spánek se zabývají vývojem nových typů matrací, které sledují současný trend v oblasti zdravého spaní. Při vývoji jsou používány pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály.

Mimo výrobou vlastních dřevěných postelí zvládáme vyrábět i matrace a rošty. Postele z masivu vyrábíme ze dřevin divoký jasan, jádrový buk a dub.

Jako neposlední část našeho sortimentu tvoří lamelové rošty vysoké kvality. Mezi rošty je možné vybírat z nepolohovacích, polohovacích a motorových lamelových roštů.

Tyto všechny výrobky pak jako celek napomáhají ke zdravému a kvalitnímu spánku, a proto Vám každý rok přinášíme ZVÝHODNĚNÉ KOMPLETY POSTELÍ za jedinečné ceny.

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: LUCATEC GROUP s.r.o.

1 - 2 z 2