Можливість для людей з України

Finančný sprostredkovateľ

Lucia Jaremková

Miesto práce
Alvinczyho, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
400 - 1 200 EUR/mesiackvartálne bonusy od 333 Eur do 1222 Eur, ročné odmeny do 3000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je zameraná na komplexné riešenie požiadaviek klienta v oblasti financií:
- administratívna činnosť na pobočke
- kontakt s klientom a práca s databázou
- správa existujúceho portfólia
- spracovanie požiadaviek klientov prichádzajúcich na pobočku
- starostlivosť o zverených klientov spoločnosti
- likvidácia poistných udalostí
- ponuka najnovších produktov v rámci komplexného zabezpečenia klientov
- dodržiavanie firemnej stratégie a obchodnej politiky
- práca v kancelárii a na pobočke
- report aktivít
- príprava podkladov pre manažéra

- atraktívny systém odmeňovania s možnosťou nadštandardného príjmu
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup
Flexibilita
Komunikatívnosť
Chuť pracovať na sebe a učiť sa novým veciam
Vodičský preukaz výhodou
Trestná bezúhonnosť

Allianz a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4424546  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac