Manažer/ka týmu realitních makléřů

Lucie Leitnerová

Místo práce
Jindřišská 17, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se do týmu Bidli a pomáhej lidem plnit sny o vlastním bydlení. Bidli je inovativní projekt, který neustále roste. Pracuje u nás více než 500 profesionálů, kteří se zabývají všemi oblastmi bydlení od financování, stavby domů, návrhů interiérů po realitní služby, development až po dodávku levných energií.

MANAŽER/KA TÝMU REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

Co vás čeká

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá pozici Manažer/ka realitního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a bude mít zájem ho dále budovat a posouvat k dalším úspěchům.
Strategickým cílem a hlavní náplní práce manažera bude další rozvoj týmu, rozvoj obchodních aktivit jako akviziční činnost, vedení, podpora a vzdělávání svých lidí k naplňování obchodních cílů, implementace nových produktů a jejich podpora, inovace.
Nabízíme příležitost seberealizace. K tomu potřebujeme odvážného lídra s tahem na branku a silnou vnitřní motivací budovat a řídit dlouhodobě prosperující byznys.
Máš zrovna Ty chuť a odhodlání stát se hrdě členem našeho týmu?

Zaměstnanecké výhody, benefity

• časová flexibilita – svou pracovní dobu si doslova organizujete sami
• moderní pracovní prostředí
• firemní developerské projekty
• provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli
• interní vzdělávací a rozvojový program
• dotované mobilní tarify a elektroniku
• příspěvky na auto, vlastní dětské tábory
• zázemí silné bankovní skupiny za zády s obratem 22 mld. Kč
• vynikající pracovní prostředí, kde se rozhodně nebudeš nudit
• podporu kolegů v zapracování a při rozvoji svých lidí
• scházíme se pracovně i soukromě, není to pro nás jen práce
• firemní akcie
• bezplatná realitní akademie
• v neposlední řadě nadstandardní finanční podmínky na trhu

Informace o náboru

Zní Vám to jako práce snů? Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC a internetu
• obchodovat a orientovat se v segmentu realit
• umět vést a motivovat lidi
• mít širší zkušenosti na pozici realitní makléř
• mít zájem o svůj další odborný a osobností rozvoj
• být týmovým hráčem
• umět pracovat v rychlém tempu
• mít touhu se neustále učit, nevzdávat se a být nejlepší
• obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
• dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
• chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme BIDLI a je nás více než 700 profesionálů. BIDLI je inovativní projekt, který neustále rozšiřuje nabídku služeb. Jsme jedineční svou škálou služeb, díky které zajistíme všechny oblasti bydlení. Od financování, stavby nízkoenergetických domů, návrhů interiérů po realitní služby, development, investice, fotovoltaiku až po dodávku energií.
ID: 3713401  Datum zveřejnění: 10.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 - 120 000 Kč/měsíc