70 000 - 120 000 CZK

Manažer/ka týmu realitních makléřů

Lucie Leitnerová

Místo práce
Jindřišská 17, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidej se do týmu Bidli a pomáhej lidem plnit sny o vlastním bydlení. Bidli je inovativní projekt, který neustále roste. Pracuje u nás více než 500 profesionálů, kteří se zabývají všemi oblastmi bydlení od financování, stavby domů, návrhů interiérů po realitní služby, development až po dodávku levných energií.

MANAŽER/KA TÝMU REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

Co vás čeká

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá pozici Manažer/ka realitního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a bude mít zájem ho dále budovat a posouvat k dalším úspěchům.
Strategickým cílem a hlavní náplní práce manažera bude další rozvoj týmu, rozvoj obchodních aktivit jako akviziční činnost, vedení, podpora a vzdělávání svých lidí k naplňování obchodních cílů, implementace nových produktů a jejich podpora, inovace.
Nabízíme příležitost seberealizace. K tomu potřebujeme odvážného lídra s tahem na branku a silnou vnitřní motivací budovat a řídit dlouhodobě prosperující byznys. Podmínkou je předchozí zkušenost v realitách.
Máš zrovna Ty chuť a odhodlání stát se hrdě členem našeho týmu?

Zaměstnanecké výhody, benefity

• časová flexibilita – svou pracovní dobu si doslova organizujete sami
• moderní pracovní prostředí
• firemní developerské projekty
• provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli
• interní vzdělávací a rozvojový program
• dotované mobilní tarify a elektroniku
• příspěvky na auto, vlastní dětské tábory
• zázemí silné bankovní skupiny za zády s obratem 22 mld. Kč
• vynikající pracovní prostředí, kde se rozhodně nebudeš nudit
• podporu kolegů v zapracování a při rozvoji svých lidí
• scházíme se pracovně i soukromě, není to pro nás jen práce
• firemní akcie
• bezplatná realitní akademie
• v neposlední řadě nadstandardní finanční podmínky na trhu

Informace o náboru

Zní Vám to jako práce snů? Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC a internetu
• obchodovat a orientovat se v segmentu realit
• umět vést a motivovat lidi
• mít širší zkušenosti na pozici realitní makléř podmínkou
• mít zájem o svůj další odborný a osobností rozvoj
• být týmovým hráčem
• umět pracovat v rychlém tempu
• mít touhu se neustále učit, nevzdávat se a být nejlepší
• obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
• dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
• chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby.

Dobrovského 529/3
170 00 Praha 7

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Leitnerová
Tel.: +420776108022
E-mail: poslat životopis
ID: 3737639   Datum zveřejnění: 12.8.2019