60 000 - 120 000 CZK

Prodejce novostaveb rodinných domů

Lucie Leitnerová

Místo práce
Jindřišská 17, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme průvodci na cestě za novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma. Přidejte se k nám. Bidli - Jednoduše doma. Jsme jediná firma v ČR, která nabízí komplexní službu okolo bydlení v takovém to rozsahu.

U nás v Bidli se zabýváme i vlastní výrobou a výstavbou nízkoenergetických domů - montovaných dřevostaveb. Stavíme domy jak pro jednotlivé klienty na míru, tak i v rámci našich vlastních developerských projektů.

Do našeho týmu právě hledáme posilu, která zastřeší činnosti spojené s prodejem našich domů.
• Jste samostatná, komunikativní, pozitivní osobnost?
• Není potřeba být odborníkem ve výstavbě, ale je důležité mít obchodního ducha
• Rád/a komunikujete s lidmi a umíte zjistit představy zákazníka?

Pokud ano, čtěte dál a můžete se u nás realizovat

Co bude Vaše práce?
Po nástupu vás postupně zdarma proškolíme a zasvětíme do celého procesu. Nastudujete si materiály, budete telefonovat se zákazníky, jednat s klienty, doporučovat vhodné domy, zpracovávat nabídky a provádět klienta procesem realizace domu. Zároveň pomáháte klientům při vyhledávání vhodných stavebních pozemků a ve finále jste u předání hotového domu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• časovou flexibilitu - svůj kalendář si organizujete sami
• moderní pracovní prostředí
• firemní developerské projekty
• provizní odměňovací systém
• interní vzdělávací a rozvojový program
• jazykovou výuku, dotované mobilní tarify a elektroniku
• příspěvky na auto, vlastní dětské tábory

Informace o náboru

Budete pracovat v krásném prostředí. Můžete profesně růst a posouvat se dál. Chcete i Vy realizovat sny a představy ostatních? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Váš životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme a jaké znalosti a zkušenosti byste měli mít?
• obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
• dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
• chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům
• ochotu pracovat s lidmi a umět jim naslouchat – dokázat zhmotnit jejich představy
• touhu vést celou zakázku od A do Z a převzít za to plnou zodpovědnost
• ŘP skupiny B – musíte být schopen zajet za klientem kamkoliv
• znalosti na úrovni středoškolského vzdělání

Výhodou bude, pokud budete mít
• zkušenost z oblasti přímého prodeje a obchodu
• zkušenost z oblasti výstavby a prodeje domů
• naslouchat a tvořit bydlení podle představ našich klientů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby.

Dobrovského 529/3
170 00 Praha 7

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Leitnerová
Tel.: +420776108022
E-mail: poslat životopis
ID: 3753561   Datum zveřejnění: 3.9.2019