Reagujte bez životopisu

Key Account Manager

Lucie Leitnerová

Místo práce
Jindřišská 17, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a jste v prostředí lidí a baví Vás s nimi komunikovat? Nemusíte být odborníkem financování na slovo vzatým. V Bidli máme místo pro každého, kdo je pro svou práci nadšený a zapálený. Navíc Vám díky rozsáhlosti našeho projektu můžeme nabídnout spoustu výhod, které Vám Vaši práci ulehčí.
•silnou spolupráci s bankami, prodejci nemovitostí, vlastním developmentem, stavbami či divizí energií nebo investic
•spolupráci s bytovými družstvy a SVJ

Co Vás bude čekat?

Budete naším klíčovým pracovníkem, jehož úkolem bude klienta seznámit se strategií Bidli - komplexní nabídkou řešení bydlení, které u nás v Bidli nabízíme. Zároveň budete dohlížet na správné zpracování požadavků klienta našimi průvodci bydlení v našich divizích holdingu. Staňte se tím, kdo pomůže naším klientům plnit sny o šťastném domově!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:
•Moderní pracovní prostředí v Praze, pár minut od Václavského náměstí
•Snídaně zdarma v naší relax zóně
•Možnost zajištění hlídání dětí
•Přátelský pracovní kolektiv
•Firemní akce, interní vzdělávací a rozvojový program
•Jazykovou výuku, zvýhodněné mobilní tarify a elektroniku
•Zvýhodněné financování BMW, VW a Škoda
•Firemní dětské tábory

Informace o náboru

Pokud máte dostatek odvahy se této výzvy ujmout, tak jsme připraveni Vás dostatečně doškolit a na tuto pracovní pozici vyzbrojit s potřebnými vědomostmi!

Zaujala Vás tato výzva? Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co k práci potřebujete:
•SŠ vzdělání s maturitou
•Obchodní a projektové dovednosti
•Dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
•Samostatnost a schopnost řízení lidí
•Proaktivní a pozitivní přístup
•Uživatelské schopnosti s PC
•Výhodou bude, pokud budete mít:
•budete mít praxi z realitního nebo finančního trhu
•zkušenosti z obchodu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme BIDLI a je nás více než 700 profesionálů. BIDLI je inovativní projekt, který neustále rozšiřuje nabídku služeb. Jsme jedineční svou škálou služeb, díky které zajistíme všechny oblasti bydlení. Od financování, stavby nízkoenergetických domů, návrhů interiérů po realitní služby, development, investice, fotovoltaiku až po dodávku energií.
ID: 3825544  Datum zveřejnění: 7.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc