Obchodný zástupca

Ludvík Šubert - ŠUBERT´s professional

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu obchodného zástupcu profesionálnej vlasovej kozmetiky pre našu spoločnosť na Slovensku

Náplň práce:
- udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- aktívne vyhľadávanie a oslovenie nových zákazníkov v zverenom regióne
- pravidelné návštevy u klienta (osobný kontakt s klientom)
- viesť záznamy zákazníkov
- autonómia a ochota pracovať v tejto oblasti
- zostavovanie a vybavovanie objednávok
- denný a mesačný report e-mailom
- ďalšie úlohy v zmysle obchodnej stratégie spoločnosti
- aktívny vodič
- podielanie sa na chode predajne

Ak chcete rozvíjať a rásť s nami, potom ste ideálny kandidát

Zázemí zavedené, stabilné, rozširujúce sa spoločnosti v ČR a SR
- motivačné hodnotenie miezd, základná mesačná mzda + provízia z predaja
- flexibilný pracovný čas
- nadštandardné výhody a vzdelávacie príležitosti
- pravidelné školenia v rámci spoločnosti vrátane zahraničných seminárov
- Mobilný telefón
- Firemné auto
- voľné víkendy a sviatky
- vlastná organizácia náplne práce

Vhodní uchádzači budú kontaktovaní ohľadom dátumu druhého kola - osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Komunikatívna osobnosť, zodpovednosť, lojalita a empatia, prijemné vystupovanie , flexibilita, vynikajúce prezentačné zručnosti, ochota pracovať a vzdelávať, Nezávislá práca, intenzívna odborná príprava v prvých mesiacoch, ŘP sk. B

- spoľahlivosť, samostatnosť, komunikativnosť

Veľkoobchod - maloobchod s vlasovou kozmetikou exkluzívnych značiek, predaj kaderníckych potrieb a nábytku, nechtový dizajn. Spoločnosť má stabilné obchodné zázemie s 29 ročnou praxou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ŠUBERT´s professional
Antonínov 636
73944 Brušperk
ID: 3924138  Datum zveřejnění: 28.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac