Oční optik v DUOS Praha OC Chodov

Luxury Eyewear CZ, s.r.o.

Místo práce
Roztylská 2321/19, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oční optiky DUOS Praha OC Chodov hledáme posilu - očního optika

Do naší oční optiky v Praze hledáme člověka, který dokáže zajistit výjimečný zákaznický servis.

Očekáváme:

- vzdělání v oboru oční optiky, nebo praxe v oční optice

- schopnost profesionálního přístupu v rámci vyšetření a individuální přístup ke každému zákazníkovi

- dokonalý výběr dioptrických čoček a obrub pro zákazníka dle jeho individuálních parametrů

- vedení příslušné dokumentace v oblasti zdravotnické dokumentace a obchodu

- kompletní péče o zákazníky

- aktivní účast na pracovních úkolech

- podílení se na marketingových aktivitách podporujících prodej

- objednávání a přijetí zboží na sklad, pořádání pravidelných inventur

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- smlouvu na dobu neurčitou

- práci v dynamické rodinné firmě v příjemném kolektivu

- možnost účasti na školení v rámci naší firmy

- možnost účasti na odborných akcích a školení od společnosti Carl Zeiss a jiných dodavatelů v rámci odborného růstu

- možnost práce s nejmodernějšími technologiemi

- v případě úspěšného prodeje možnost finanční odměny a značkových brýlí

- zvýhodněné ceny na celý sortiment

- příspěvek na stravu

Informace o náboru

Pokud Vás náše nabídka zaujala, neváhejte nám poslat Váš životopis s průvodním motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Oční optika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Pokladna - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dosavadní praxe v oční optice
- zodpovědný a aktivní přístup k práci
- samostatnost a loajalita
- komunikativnost
- flexibilita, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma DUOS- Luxury Eyewear CZ, s.r.o. je oční optika s unikátním konceptem, zaměřená na poskytování nejlepšího zákazníckeho servisu, jedinečných produktů s využitím nejmodernějších technologií. Naše firma nabízí práci s unikátními ručně vyráběnými značkami s výhradní distribucí, ale i s jinými zajímavými luxusními fashion značkami. V rámci optické části a dioptrických brýlových čoček spolupracujeme s firmou Carl Zeiss, která je uznávaná jako absolutní špička na trhu v oblasti oční optiky a poskytuje rozsáhlé možnosti a rozvoj v tomto oboru, jako i poskytování nejlepšího možného řešení pro koncového zákazníka.
ID: 3479143  Datum zveřejnění: 29.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc