Oční optik v DUOS Praha

Luxury Eyewear CZ, s.r.o.

Místo práce
Martinská 2, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
34 750

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do oční optiky luxusních slunečních a dioptrických brýlí DUOS Bratislava hledáme posilu - očního optika. Pokud si pozitivní a komunikativní osoba, která miluje svět luxusních módních doplňků a zároveň se nebojí výzev, dej nám o sobě vědět.

Do naší oční optiky v Prahe hledáme člověka, který dokáže zajistit výjimečný zákaznický servis. Nákup by neměl být pro naše zákazníky nudná zkušenost, ale skutečný zážitek. A to bude samozřejmě jedna z tvých úkolů :)

Správný prodejce by měl vědět naslouchat danému zákazníkovi, určit potřebu a pomoci mu najít ty nejvhodnější brýle. Zároveň by měl u každého návštěvníka prodejny zajistit skvělý první dojem, aby se s radostí k naší značce vracel, ať už přímo do prodejny nebo do našeho e-shopu.

Pokud se ti bude s prodejem velmi dařit, můžeš se těšit na různé benefity ve formě finanční odměny, značkových brýlí a jiných skvělých bonusů :) Pokud si ještě nepracoval v této oblasti, nemusíš se bát, na úvod ti poskytneme různé prodejní a komunikační tréninky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační finanční ohodnocení
- při skvělých výsledcích - finanční odměna, značkové brýle zdarma, etc.
- úvodní školení a průběžné tréninky
- zvýhodněné ceny na všechny produkty
- pravidelné team buldingy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Pokladna - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dosavadní praxe v oční optice
- zodpovědný a aktivní přístup k práci
- samostatnost a loajalita
- komunikativnost
- flexibilita, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DUOS je luxusní oční optika s bohatou historií. V našem portfoliu se nacházejí ty nejexkluzivnější světové značky jako například Chrome Hearts, Maybach, DITA, Cartier, Thom Browne, Cazal, Anna Karin Karlsson, Gucci, Dior, Fendi a jiné.

Našim zákazníkům nabízíme vyšetření zraku pod dohledem profesionálního optometristy s více než 15 letou praxí. Kamenné prodejny DUOS se nacházejí v Praze a Bratislavě. V roce 2018 jsme také spustili e-shop. DUOS aktuální velmi rychle roste a proto hledá vysoce motivované, pozitivních a cílevědomých lidí, kteří by se připojili k mladému a dynamickému týmu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Martinská 360/2
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: PhDr. Mgr. Adam Osúch
E-mail: poslat životopis
ID: 3479143   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   34 750