Optometrista v luxusní oční optice DUOS

Luxury Eyewear CZ, s.r.o.

Místo práce
Martinská 2, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
67 191

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do luxusní oční optiky DUOS Praha hledáme posilu. Pokud si pozitivní a komunikativní osoba, která miluje svět luxusních módních doplňků a zároveň se nebojí výzev, dej nám o sobě vědět.

Do naší oční optiky hledáme člověka, který dokáže našim zákazníkům poskytnout odborné rady, změřit refrakční hodnoty a poskytne prvotřídní servis. Nákup by neměl být pro naše zákazníky nudná zkušenost, ale skutečný zážitek. A to bude samozřejmě jedna z tvých úkolů :)

Hlavní náplně práce:

- Příjemné vystupování před zákazníky při poradenství
- Měření ostrosti zraku zákazníka nadstandardními přístroji
- Stanovení refrakčních hodnot
- Poradenství v oblasti optiky & ochota pomoci zákazníkům s jejich problémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační finanční ohodnocení
- při skvělých výsledcích - finanční odměna, značkové brýle zdarma, etc.
- úvodní školení a průběžné tréninky
- zvýhodněné ceny na všechny produkty
- pravidelné team buldingy

Informace o náboru

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám životopis a napiš nám v pár větách, proč si tím nejvhodnějším kandidátem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Pokladna - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Splnění zákonných náležitosti pro způsobilost vykonávat pozici Optometristy PODMÍNKOU
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Ochota pomáhat a řešit zákaznické požadavky
- Týmový hráč
- Ambicióznost a chuť se neustále zlepšovat
- Zkušenost s prodejem, komunikací nebo oslovováním zákazníků je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DUOS je luxusní oční optika s bohatou historií. V našem portfoliu se nacházejí ty nejexkluzivnější světové značky jako například Chrome Hearts, Maybach, DITA, Cartier, Thom Browne, Cazal, Anna Karin Karlsson, Gucci, Dior, Fendi a jiné.

Našim zákazníkům nabízíme vyšetření zraku pod dohledem profesionálního optometristy s více než 15 letou praxí. Kamenné prodejny DUOS se nacházejí v Praze a Bratislavě. V roce 2018 jsme také spustili e-shop. DUOS aktuální velmi rychle roste a proto hledá vysoce motivované, pozitivních a cílevědomých lidí, kteří by se připojili k mladému a dynamickému týmu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Martinská 360/2
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: PhDr. Mgr. Adam Osúch
E-mail: poslat životopis
ID: 3480561   Datum zveřejnění: 28.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   67 191