Specialista inkasa pohledávek

M.B.A. Finance s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 1346, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-07
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:M.B.A. Finance s.r.o., IČ 27407209
Pracoviště:M.B.A. Finance s.r.o. - pobočka Jeseník, Masarykovo nám. 1346/15, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-07
Mzdové rozpětí:od 13000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AKTUALIZACE 6.10.2016!!!!
První kontakt telefonický nebo písemný!

JEDNÁ SE O PRÁCI:
- v hlavním pracovním poměru na plný pracovní úvazek (částečný pracovní úvazek je možný po individuální dohodě)

UVÍTÁME:
- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- velmi dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti
- uživatelskou znalost PC (Windows, Word, Excel) a internetu (e-maily, web atd.)
- chuť pracovat, časovou flexibilitu
- spolehlivost

KAŽDÝ DEN BUDETE:
- komunikovat s lidmi po telefonu
- vykonávat administrativní práce spojené s inkasem pohledávek

-CO VÁM NABÍZÍME:
- platové podmínky odpovídající pracovním výkonům
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké benefity (Cafeterie /káva, čaj i voda na pracovišti zdarma/, stravenky, výuka anglického jazyka, ovocné dny, poukazy na fitness a relaxaci)
- odborné zaškolení i další vzdělávání
- místo výkonu práce: Jeseník
- nástup možný ihned

Zájemci se mohou hlásit:
- v případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: [email protected]
- telefonicky na 734 499 715

Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 8578730732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou