Automechanik pro nákladní dopravu

M+L LOGISTIK s.r.o.

Místo práce
Jinočany 36, 252 25 Jinočany (Praha-západ), Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
26.000,- - 32.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Opravy vozidel drobné i vetší
Přezouvání pneu
Diagnostika závad
Instalace echotrucku
Výjezdy za účelem oprav vozidel v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dalšího vzdělávání v oboru
Zázemí moderně vybavené dílny
Stabilní zázemí renomované středně velké společnosti
Stálou práci a solidní jednání
Firemní benefity (výhodný nákup PHM, mobilních tarifů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, elektroniky s odborným poradenstvím)
Zajištění pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
Možnost využívání firemní posilovny
Nástup možný ihned
Dobrá dopravní dostupnost - místo výkonu práce: Jinočany nebo Obrnice
Platové ohodnocení formou mzdy, osobního hodnocení a bonusů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

mechanik,autotronik

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru s odpovídající praxí
Držitel karty do digitálního tachografu
Svářečský průkaz a elektrikářská specializace výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká firma, která již od roku 1992 udává směr v transportní logistice. V daném sektoru jsme vždy hledali a hledáme moderní a efektivní řešení pro naše dlouhodobé klienty, aby co nejvíc zrychlili a zefektivnili dopravu svých produktů. Pro naše klienty představujeme spolehlivého a dlouhodobého partnera, který je známý svojí férovostí a důvěryhodností.
Pro zaměstnance jsme stabilním partnerem, známým pro plochou strukturou, což umožňuje všem zaměstnancům podílet se přímo i nepřímo na fungování firmy. Udáváme směr v logistice ať již technologiemi (např. telematický systém) nebo flotilou špičkové kvality.
ID: 3232821  Datum zveřejnění: 3.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- - 32.000,-