Vodič MKD

M Logistika, s.r.o.

Miesto práce
Považská 38, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ + diéty vo výške 55€/deň po roku 60€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy na prepravu ľodných kontajnérov a plachtových návesov (nie zberák). Na 90% prepravujeme iba kontajnery. Destinácie Nemecko,Francúzko a Maďarsko.
Turnusy 3+1, dochádzka domov firemným vozidlom.
Jazdíme podľa AETR.
Mladý vozový park značky DAF výlučne Super Space Cab.
Výplata v presne stanovenom termíne.

Dochádzka s firemným vozidlom,Možný finančný rast.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Naša firma Vám zabezpečuje prepravu zásielok, ktoré doručíme na miesto určenia v najkratšom možnom čase. Disponujeme moderne vybaveným vozovým parkom, skúsenými vodičmi a dlhoročnou praxou v odbore . Všetky vozidlá sú vybavené mobilným telefónom ,skenerom, a satelitným GPS systémom, ktorý umožňuje online sledovanie zásielok, zásobu pohonných hmôt, a efektívnu komunikáciu s posádkou vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Považská 38
940 02 Nové Zámky
ID: 2982080   Datum zveřejnění: 13.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   základ + diéty vo výške 55€/deň po roku 60€/deň