Montážnik, strojárska spoločnosť

M-Tec Slovakia, s. r. o.

Tatranská 7299/43, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchádzačom ponúkame prácu na TPP v oblasti strojárstva, na pozícii montáźnik v našej dielni v Novom Meste nad Váhom. Naša spoločnosť M-tec Slovensko s.r.o. sa zaoberá konštrukčnou činnosťou a zákazkovou výrobou, najmä dopravníkových systémov, strojov a zariadení, výrobných liniek, konštrukcií a profilových systémov. Takisto ponúkame dlhodobú BRIGÁDU na zákazke v Bratislave, na cca 3 mesiace (jan-mar).

Hľadáme šikovných, manuálne zručných luďí, ktorých pracovnou náplňou by bolo:(montáž, čítanie výkresov, rezanie, vŕtanie, sústruženie, zváranie atď.) Ideálne so skúsenosťou s vyšie spomenutým, resp. v strojárstve, no nie je to nutnosťou, pokiaľ ste šikovný a osvedčíte sa.

Ponúkame mzdu 4-5e/h v čistom, pri spokojnosti zabezpečíme aj ubytovanie(podnájom pre kolegov), možnosť robiť viac hodín mesačne. Ponuka platí aj pre tím, kolegov, nie len jednotlivcov. V každej veci sme otvorení diskusii. Neváhajte nás kontaktovať, radi odpovieme na Vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

M-Tec Slovakia, s.r.o. v oblasti strojárenstva sa zaoberá návrhom a výrobou strojov pre automobilové ako aj výrobné spoločností. Konštrukcie sú navrhované hlavne z hliníkových profilových systémov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3281662  Datum zveřejnění: 11.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou