PHP Developer

Mackessy Technology LTD.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Termín nástupu
Začiatok februára
Od 1 200 EUR/mesiacMinimálna mzda po zdanení bude 1000 EUR a viac v závislosti od vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme írska spoločnosť a hľadáme PHP junior developerov pre našu slovenskú pobočku v Smoleniciach v okrese Trnava.

Pracovná pozícia zahŕňa spoluprácu s našim interným vývojárskym tímom pri vytváraní inovatívnych nových a udržiavaní existujúcich webových riešení v PHP a MySQL.

Vaša práca bude zahŕňať celý životný cyklus projektov, od analýzy požiadaviek klientov, cez návrh riešenia, vývoj a testovanie, až po implementáciu.

POŽIADAVKY:
Pozícia vyžaduje krátke školenie v Írsku - bude zabezpečená preprava i ubytovanie.

- Priateľská atmosféra, súčasť mladého a dynamického tímu
- Prístup k najnovším špičkovým IT technológiám
- Možnosť neustáleho vzdelávania a zvyšovania vašej kvalifikácie
- Možnosť spolupracovať s vedúcou spoločnosťou na trhu, ktorá získala ocenenie
- Skúsenosti s prácou v Írsku a možnosť spoznať írsku kultúru
- Nekonečné šálky kávy, ovocia, cukroviniek a občerstvenia
- Veľkorysý plat a podmienky

Zašlite prosím životopis s motivačným listom a dostupnosťou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Web Development

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mali by ste mať:
- dôraz na detaily
- logické a analytické myslenie
- byť tímový hráč
- dobrú znalosť angličtiny (technická úroveň)
- základné znalosti HTML, CSS, JavaScript

Mackessy Technology je popredným poskytovateľom informačných systémov v oblasti automobilového priemyslu a poisťovníctva. So sídlom v Limericku v Írsku sa zameriavame hlavne na riešenia pre niektorých popredných írskych automobilových poisťovateľov, tak ako aj predajcov používaných vozidiel, opravárov vozidiel a odhadcov poistných udalosti na celom Írskom ostrove. Naša technológia je vyvíjaná interne a je navrhnutá tak, aby zvyšovala efektivitu a transparentnosť obchodných aktivít našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3847001  Datum zveřejnění: 13.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac