Recepční s němčinou

Macksburg Invest, s.r.o.

Loučná pod klínovcem 104, 43191 Loučná pod Klínovcem, Karlovarský kraj, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
13.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
22-25.000,- kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro horský Hotel Nástup, umístěn přímo u sjezdovky Dámská, ski-areál Klínovec, hledáme zaměstnance na pozici Recepční s němčinou.

Práci nabízíme jako pevný- celoroční pracovní poměr. Preferujeme uchazeče s německým nebo anglickým jazykem na komunikativní úrovni. Práce je vhodná i pro začátečníky, stačí zkušenosti s prací na pc, organizovanost, příjemné vystupování, radost komunikovat s lidmi nejen v českém jazyce a chuť pracovat a učit se novým dovednostem.

Náplní práce je dělat rezervace e-mailem, telefonicky i osobně, komunikace s hosty v hotelu, kooperace s číšníky, administrativa v hotelovém rezervačním programu, vyřizování pošty a jiná asistentská činnost. Práce je směnný provoz 12 hod krátký/dlouhý týden, vč, nočních. Recepce je otevřena 24 hod denně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hotel nabízí zaměstnaneckou stravu, možnost ubytování, využití bazénu, sauny a fitness zony. Platové ohodnocení je individuální (dle praxe, znalosti jazyka, rychlosti zaučení apod, zvyšování platu průběžně, bonusy, proplacené přesčasy apod), nástup možný ihned, či dle dohody.

Informace o náboru

pracoviště- Hotel Nástup, Klínovec

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme týmového hráče, který chce pracovat na horách a líbí se mu horské hotelové prostředí. Pokud máte chuť pracovat a práce Vás bude bavit, dejte nám vědět, domluvíme se okamžite na osobní schůzce a nastoupit můžete "ihned".

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozovatel Horského Hotelu na Klínovci

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3260695  Datum zveřejnění: 4.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22-25.000,- kč