Hálózati szerelő -kiemelt bérrel, azonnali kezdéssel

Mád-Vill Kft.

A munkavégzés helye
Mikszáth Kálmán út 13., 3909 Mád, Győr (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.16.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozzon kiemelkedő bérért lendületes hálózatszerelő csapatunknál, ahol szakmai továbbfejlődési lehetőségeken túl Cafeteria támogatást és utazási költségtérítést biztosítunk. A munkakör egy műszakos. Kiterjed villamos hálózatok-, konténer transzformátor állomások létesítésére és szerelésére. Valamint alépítmények szerelési munkálataira, légvezetékek kiépítésére. Amennyiben fejlődni vágyó-, kreatív-, innovatív gondolkodással rendelkezik, továbbá megfelelő szakmai tapasztalattal az áramszolgáltató hálózatok munkálatainak terén, jelentkezését mihamarabb várjuk!

Feladatok:
Légvezetékek szerelése, -építése, transzformátorállomások-, trafóállomások szerelése, létesítése, egyéb szerelési munkák támogatása

Amit kínálunk:
Havi Nettó 270 000 Ft kezdő fizetés
Cafeteria jellegű juttatás
Vidám, fiatalos, lendületes csapat
Hosszú távú egzisztencia
Munkahely, ahol az ember értéket jelent

Egyéb béren kívüli juttatások

Szakmai tréningeken való részvétel
Utazás fedezése

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés módja: Telefonon, a +36(30) 580 6892 elérhetőségen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Hálózati szerelő

Készségek és személyes tulajdonságok

Kreatív hozzáállás
Munkájában való fejlődés iránt elkötelezett-, megbízható egyéniség
Precizitás
ID: 3317031  Datum zveřejnění: 26.3.2018