Inžinier dodávateľskej/zákazníckej kvality - vhodné pre absolventov

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
od 850€ + 10% variabilná zložka mzdy + 13. a 14.plat + podiel zamestnancov zo zisku. Jedná sa o minimálnu mzdu pre uvedenú pozíciu, s možnosťou spresnenia na osobnom pohovore a úpravy podľa schopností a skúsností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíte vysokú školu a uvažujete o ďalšom uplatnení? Skúste to u nás - ponúkame možnosť pre absolventov, aby si overili získané teoretické znalosti v praxi, naučili sa nové veci a rástli spolu s našou spoločnosťou.

Počas prvého roku pracovného pomeru sa zaučíte na nami používané technológie a pracovné postupy metódou "learning-by-doing" a job rotation.

V praxi budete vidieť a pracovať na riešení kvality s dodávateľmi a zákazníkmi, implementácie požiadaviek zákazníkov do procesu výroby a realizácie nápravných opatrení.

Tí, ktorí okrem technických zručností prejavia aj schopnosti v riadení ľudí, majú možnosť sa neskôr uchádzať o interný postup na teamleaderské alebo riadiace pozície.

Je pre nás dôležité , aby sa naši zamestnanci cítili v práci dobre. Preto poskytujeme široký balík zamestnaneckých výhod, od finančných (13./14.plat, podiel zamestnancov zo zisku) cez wellness (masáže, plaváreň, klzisko..) až po možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na konkrétny termín pohovoru. Pohovor bude prebiehať formou tzv. "assesment centra" priamo v priestoroch spoločnosti, bude spojený aj s prehliadkou priestorov spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť a ochota sa učiť a aplikovať nové znalosti a postupy
Asertívne správanie a kolektívny duch

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3605128  Datum zveřejnění: 21.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 850€ + 10% variabilná zložka mzdy + 13. a 14.plat + podiel zamestnancov zo zisku. Jedná sa o minimálnu mzdu pre uvedenú pozíciu, s možnosťou spresnenia na osobnom pohovore a úpravy podľa schopností a skúsností kandidáta.