Skladník - Retrak

Mail Step a.s.

Místo práce
Do Čertous, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
přijímat, a vydávat zboží ze skladu na základě objednávek a dodacích listů
evidovat příjmuté a vyskladněné zboží skladu
fyzicky naskladňovat, přeskladňovat a vyskladňovat zboží skladu
kontrolovat uskladňované zboží, tak aby bylo řádně označeno a viditelně nepoškozeno
provádět inventarizaci zboží na skladě, ve spolupráci s vedoucím skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout?
5 týdnů dovolené
slevy na produkty (Nike, Adidas, pojištění, školní potřeby, ad.)
možnost bezplatně prodloužit průkaz na VZV/retrak
příspěvek na stravování (90Kč/ den již od 1.měsíce)
příspěvek na čištění pracovního oděvu
zvýhodněné tarify na volaní a datové služby i pro rodinné příslušníky
možnost práce přesčas
příspěvek na penzijní připojištění po 1.roce u společnosti
skvělý pracovní kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mail Step je tradiční 3PL partner mediálních domů, vydavatelů a e-shopů. Pro desítky našich zákazníků a obchodních partnerů zajišťujeme v našem distribučním centru v Praze - Horních Počernicích, o celkové výměře 24 tis.m2, špičkový servis v oblasti kompletací, copackingu a e-commerce skladů, s distribucí do celé Evropy.

Pro naše zákazníky a vlastní efektivitu vyvíjíme moderní SW řešení, posouváme hranice zákaznického servisu, rychlosti a kvality outsourcované logistiky. Vyvíjíme škálovatelné řešení logistických služeb pro dynamicky rostoucí trh e-commerce.

Chcete s námi budovat a rozvíjet moderního technologickou společnost v oblasti e-commerce, fulfilmentu, copackingu a finishingu?
ID: 3783271  Datum zveřejnění: 9.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 000 - 29 000 Kč/měsíc