Можливість для людей з України

Manažer prodeje se znalostí českého jazyka

Make Profit SRL

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Velká mezinárodní společnost, respektovaná v Evropě, Asii a Latinské Americe - cílevědomě roste a otevírá nové pobočky. Hlavní směr společnosti - aktivní prodej výrobků z kategorie "Krása", "Zdraví" a souvisejících produktů.

Do našeho týmu rádi přivítáme aktivní a ambiciózní zaměstnance se znalostí českého jazyka. A my vám dokážeme, že práce v call centru je nejen dobře placená práce, ale také vám otevře nové možnosti kariérního a osobního růstu!

Co budete muset dělat?
- Budete v kontaktu s klienty, kteří již zanechali žádost na webových stránkách a mají zájem o koupi;
- Budete konzultovat naše scénáře, řešit námitky a prodávat;
- Zadáváte údaje do systému crm.

Co nabízíme na oplátku:
- Práce na dálku odkudkoli na světě.
- Výdělek na začátku 1200-1500 eur. Další budou přibývat. Váš příjem není omezen a závisí pouze na vás.
- Flexibilní pracovní doba 5/2, pohyblivé víkendy a směny, které si můžete vybrat;
- Podpora 24/7 při práci;
- možnosti rozvoje (školení, kariérní růst);

Nemáme žádné přehnané požadavky! Potřebujete pouze:
- Úroveň češtiny B2-C2;
- Dobré komunikační schopnosti;
- Důvěra v používání počítače;
- Notebook, náhlavní soupravu a vysokorychlostní připojení k internetu.

Pokud vás výše uvedené zajímá, zašlete svůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Estónsky jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4469916  Datum zveřejnění: 7.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc