Можливість для людей з України

Sales manager so znalosťou českého/maďarského jazyka

MAKE PROFIT SRL

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2 000 EUR/mesiacsadzba + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je potrebné robiť?
- Budete v kontakte s klientmi, ktorí už na našich webových stránkach zanechali žiadosť o kúpu a majú o ňu záujem;
- Budete konzultovať na základe Call skriptu, riešiť námietky zákazníkov a realizovať aktívny predaj výživových doplnkov, prírodných produktov;
- Zadávať údaje do systému CRM.

Čo ponúkame na odmenu:
- Pracujete na diaľku z ktoréhokoľvek miesta na svete;
- Zárobok sa začína od 1000 do 1500 eur. Ďalších bude viac. Váš príjem nie je obmedzený a záleží len na Vás;
- Flexibilný rozvrh 5/2, zmeny 8-17, 13-22, je možnosť pracovať aj cez víkendy, a zmeny kombinujete Vy sami;
- Podpora počas vašej prace 24 hodín denne, 7 dni v týždni;
- Možnosti ďalšieho rastu ( školenia, kurzy, karierny rast);
- Možné pracovať iba na zmluvu Freelancu ( zárobate všetko v čistom );

Nemáme žiádné nadměrné požadavky!
Potrebujete len mat:
- Úroveň B2-C2 český jazyk;
- Dobre komunikačné zručnosti;
- Schopnosť predávať;
- Znalosti prace s počítačom;
- Notebook/počítač, slúchadla a vysokorýchlostné stabilné pripojenie od 8 Mbps na internet.

Čakáme na Vás v našom tíme!
Pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľká medzinárodná spoločnosť s vysokou reputáciou v Európe, Ázii a Latinskej Amerike rozvíja a otvára nové pobočky. Hlavný smer spoločnosti - aktívny predaj výrobkov z kategórie "krása", "zdravie" a súvisiacich výrobkov.

Do nášho tímu radi prijmeme aktívnych a ambicióznych zamestnancov so znalosťou slovenského/český jazyka. A my vám dokážeme, že práca v call centre je nielen mimoriadne výhodná, ale otvára aj nové perspektívy kariérneho a osobného rastu!
ID: 4573661  Datum zveřejnění: 8.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac