Specialista se zbraní - zásahová skupina BA

Malgen Services s.r.o.

Místo práce
V tůních 1770/10, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2017
Mzdové podmínky (brutto)
27500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce této pracovní pozice jsou patroly a výjezdy k jednotlivým objektům galerie, doprovod při převozu umělecký děl a sbírek, doprovod do bank, převozy osob a zásahy při mimořádných událostech, spolupráce s Policií ČR a ostatními složkami IZS. Práce je v taktické vestě a je ve směném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný ihned
- práce brigádně i na trvalejší spolupráci
- možný firemní i finanční postup
- nástupní mzda 172Kč/hod/btto
- kurzy sebeobrany, krav-maga, střelby
- firemní benefity při trvalejší spolupráci, náborový příspěvek, motivační příspěvek za nového zaměstnance, záloha na mzdu, ubytování
- kurzy sebeobrany, krav-maga, střelby, slevy u partnerů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme vlastní krátkou střelnou zbraň, zbrojní průkaz skupiny D a E, řidičský průkaz skupiny B a být aktivním řidičem, věk 21+ let, čistý TR, min. SŠ vzdělání, spolehlivost, samostatnost, přijemné vystupování, odolnost vůči stresu, zodpovědnost a odpovídající fazicý a psychický stav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sdružení českých firem MALGEN, začínali jsme své kroky v ostraze majetku a osob. Jak jsme dospívali a nabírali zkušenosti rozšířili jsme své služby tak, abycom zákazníkům poskytovali komplexní služby a nabídli spolehlivého partnera, který na to jde trochu jinak.

Tvoříme společně s nadšením, odhodláním a 13 lety zkušeností. Jsme zvyklí nejen plánovat, ale i pracovat.
Podporujeme se vzájemně, sdílíme zdroje, know-how, slova chvály i kritiky.
Máme plány do blízké i vzdálené budoucnosti – a zkušenosti, jak je naplnit

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3172419  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27500