Kuchař/ka

Mamaison Hotels

Místo práce
Imperial Hotel Ostrava, Tyršova 6, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
17 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přípravy pokrmů české i moderní gastronomie (snídaně, obědy, ala carte, dále pak kongresové akce, svatby, oslavy, catering atp.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, dotovaná karta MultiSport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, zdarma ubytování v rámci hotelové sítě).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

gastronomie

Počet let praxe

Praxe výhodou.

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 32 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 2 lázeňské hotely pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Adresa společnosti

Imperial Hotel Ostrava
Tyršova 6
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Slívová
Tel.: +420599099712
E-mail: poslat životopis
ID: 4087011  Datum zveřejnění: 18.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 000 Kč/měsíc