Snídaňový číšník/servírka - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

Mamaison Hotels

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 15, Praha-Smíchov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici snídaňový číšník/servírka.

- zajišťuje plynulý chod obsluhy snídaní
- obsluha hotelových hostů
- odpovědnost za čistotu v hotelové restauraci, prostírání stolů, debaras inventáře
- přijímání a zpracování objednávek od hostů
- spolupráce při přípravě a realizaci eventov

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní, zkrácený i vedlejší pracovní poměr
- pružnou pracovní dobu a dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, personální stravování za výhodných podmínek)
- jistotu pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérní růst, v rychle rozrůstající se společnosti, a to nejen v ČR

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru, praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- práce s kasou – zaučíme se systémem Vectron
- individuální přístup k našim hostům
- kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- spolupráce s kolegy
- chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Private Label Hotels a hotely Courtyard by Marriott . Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Danková
Tel.: +420602262158
E-mail: poslat životopis
ID: 4470210  Datum zveřejnění: 21.11.2022