Snídaňový kuchař/kuchařka - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

Mamaison Hotels

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 15, Praha-Smíchov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
09/2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici snídaňový kuchař/kuchařka.

- příprava snídaní pro hotelové hosty a la carte i formou bufetu
- pomoc při zajištění cateringu na konferenčních akcích
- dodržování hygieny na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme silné a stabilní firemní zázemí
- zajímavou a pestrou práci v nově zrekonstruovaném hotelu
- perfektní materiálovou vybavenost provozu
- zaměstnanecké benefity
- možnost profesního růstu, odborná školení v rámci standardů CPI Hotels

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru a požadovaná praxe v oboru minimálně 2 roky
- schopnost a chuť učit se novým věcem
- schopnost pracovat v kolektivu
- organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Private Label Hotels a hotely Courtyard by Marriott . Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 4470213  Datum zveřejnění: 21.11.2022