Reagujte bez životopisu

Provozní elektrikář

MANAGEER EUROPA

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody/ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 700 EUR/měsícaz 2700€ netto/ dle dosavadní praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díky svým znalostem a dovednostem budete pracovat na opravách, údržbě akumulátorů, nabíječek a monitorovacích systémů u našich zákazníků, řešit technické problémy a požadavky našich zákazníků v souladu s aktuálním stavem technologií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme pracovní smlouvu, dlouhodobou spolupráci, ubytování poskytované a hrazené zaměstnavatelem (komfortní apartmány s 1 - max. 2 lůžky).

Informace o náboru

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na [email protected]. Budeme Vás kontaktovat obratem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma je přední výrobce inovativních‎ komponentů a systémů z litého hliníku.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elekro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Elekrikar, elekromonter, elektronik

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, přesnost, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jeden z předních poskytovatelů personálních služeb v Německu. Pomůžeme Vám najít práci, která vyhovuje Vám i Vaším životním cílum. Doprovázíme Vás na Vaší cestě a poskytujeme Vám pracovní nabídky odpovídající Vašim zájmům a kvalifikacím.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4192598  Datum zveřejnění: 28.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/měsíc