Zámečník - svářeč - obráběč kovů - Regensburg

Manageer Europe GmbH

Místo práce
Regensburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
17,25 - 18,9 EUR/hod.Vánoční premie Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž a osazování sestav a rotorů podle výkresů, svařování MAG a TIG, brusičské činnosti. Vyvažování výrobků podle výkresu, takže závěrečná kontrola dílů.
Požaduje se znalost svařování metodami MAG a TIG (cca 70 % MAG, 30 % TIG). - platný svářečský průkaz není potřeba

Zaměstnanecké výhody, benefity

Plně hrazené ubytování
Dotované firemní stravování
Příspevek na cestu

Informace o náboru

V případě zájmu prosím o zaslaní životopisu na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je jedním z technologických lídrů a lídrů na světovém trhu v oblasti vodní energetiky, celulózového a papírenského průmyslu, kovozpracujícího a ocelářského průmyslu a v oblasti separace pevných a kapalných látek v komunálním a průmyslovém segmentu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zámečník, obraběč kovu nebo jiné odborné technické vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manageer Europe je přední evropská personální agentura, která poskytuje specializovaná řešení pro firmy s kvalifikovanými pracovníky z Německa a východní Evropy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4583976  Datum zveřejnění: 17.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 17,25 EUR/hod.