Consultant (m/w) / Onsite Manager

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Kamen, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu v meste Kamen /Nordrhein-Westfalen/, hľadáme kolegu na pozíciu Consultant/Onsite Manager.

Tvoje úlohy:
Podpora a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
Vytváranie nových obchodných príležitostí s existujúcimi zákazníkmi
Identifikácia potrieb zákazníka, riešenie individuálnych potrieb-
Starostlivosť o pridelených zamestnancov u zákazníka.
Zodpovednosť za manažment zamestnancov
Si kontaknou osobou, manžérom a motivátorom našich zamestnancov Zodpovedáš za správnu kontrolu a monitorovanie operácií
Súčasťou tvojej dennej práce sú administratívne úkony, ako je príprava pracovných zmlúv, vedenie evidencie zamestnancov

Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
Zabezpečíme ti ubytovanie
Práca v úspešnej spoločnosti
Podpora zo strany kolegov
13. Plat
Príspevky na dovolenku
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Tvoj životopis nám pošli v nemeckom jazyku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme do nášho teamu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie, technické zameranie, gymnázium

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme minimálne 2 ročnú prax v oblasti personalistiky alebo v obchodnej sfére na pozíciách manažér alebo obchodný zástupca.

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3466822  Datum zveřejnění: 9.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500