Operátor výroby/strojov vo farmaceutickej výrobe

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Jena, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14,42 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť z oblasti farmaceutického priemyslu. Svoju výrobu liekov sústreďuje v meste Jena (Nemecko), odkiaľ ich distribuje pre svojich partnerov do celého sveta. V súčasnosti hľadáme zamestnancov na nasledovné pozície:
Operátor strojov a zariadení - výroba
• Obsluha strojov a zariadení pri dodržiavaní prísne sterilných podmienok
• Montáž a demontáž strojov, resp. ich častí a príprava na ich čistenie
• Destilácia východiskových látok
• Vzdelanie technického smeru alebo alebo rozsiahle skúsenosti v tomto
odbore
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni min. B1

Výrobný pracovník
• Obsluha rôznych výrobných zariadení
• Práca v čistom a sterilnom prostredí
• Vykonávanie priebežných kontrol počas celého výrobného procesu
• Správa sprievodnej dokumentácie k procesu výroby
• Vykonávanie dezinfekčných metód na zariadeniach
• Odber vzoriek a ich dokumentácia
• Ukončené vzdelanie v chemickom, farmaceutickom alebo potravinárskom odbore
• Skúsenosti s prácou v chemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle alebo s lekárskou technikou s dôrazom na sterilitu pracovného prostredia
• Precízna práca a vysoká úroveň taktiky
• Skúsenosti s prácou na PC
• Veľmi dobré komunikačné a kooperačné znalosti
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni min.B1

Operátor strojov – Inšpekcia
• Nastavenie a vedenie strojov v oblasti kontroly
• Rutinná zmena formátu strojov, rutinná údržba a servis strojov
• Prevzatie naplnených injekčných prípravkov a ich následná kontrola
• Ukončené vzdelanie v technickej oblasti
• Technické a mechanické zručnosti
• Veľkou výhodou prax vo farmaceutickej výrobe
• PC zručnosti
• Tímová spolupráca
• Znalosť nemeckého jazyka

• Možnosť odštartovania tvojej kariéry v Nemecku
• Nemecká pracovná zmluva / po 1 roku prestup do kmeňového stavu firmy
• Dlhodobá spolupráca
• Plat: od 14,42/Hodina Brutto - výrobný pracovník, plat sa navyšuje podľa
skúseností, operátor strojov cca 17€/hodina Brutto - podľa dohody s firmou
• Ubytovanie ZDARMA
• Kurz nemeckého jazyka ZDARMA
• Prácu v modernej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Príplatky za zmennosť, vianočné príplatky

Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali svoje životopisy v nemeckom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je významný výrobca farmaceutických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ukončené vzdelanie v technickom, chemickom, farmaceutickom alebo potravinárskom odbore
Nemecký jazyk na minimálnej úrovni B1
Ochota pracovať na tri zmeny

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3620125  Datum zveřejnění: 29.11.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,42 EUR/hod.