Zámočník - 17€/h+Diéty 12€/deň+Ubytovanie zdarma

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Netphen, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
17€ + VMA 12€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, svetoznámeho výrobcu koľajových súprav, hľadáme zamestnancov na pozíciu ZÁMOČNÍK.

- zámočnícka činnosť
- montáž oceľových konštrukcií spodnej časti vlakových súprav - podvozky
- nezávislé montážne práce na základe technických výkresov

- nemecká pracovná zmluva
- plat 17€/h Brutto
- diéty vo výške 12€/odpracovaný deň - Verpflegungsmehraufwand - VMA
- ubytovanie ZDARMA
- príplatky za nočné smeny, sviatky
- 24 dní dovolenky
- moderné pracovné prostredie, práca v nadnárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zasielanie životopisov v nemeckom jazyku.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou koľajových súprav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- vyučenie technického smeru + dostatočná prax ako zámočník
- schopnosť čítania technických výkresov
- nemecký jazyk B2
- ochota pracovať na 3 smeny
- vlastný automobil

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3709568  Datum zveřejnění: 4.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17€ + VMA 12€/deň