Operátor strojov - denné dochádzadnie do Leppersdorf/Wachau

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Leppersdorf, Wachau, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
12,35 EUR/hod.Príplatky za nočné smeny, víkendy, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka, známeho výrobcu mliečnych výrobkov, hľadáme Operátorov strojov so znalosťou nemeckého jazyka. Pracovisko sa nachádza v meste Leppersdorf/Wachau a práca je vhodná na denné dochádzanie pre uchádzačov z Ústeckého a Libereckého kraja.

Nápň práce:
- operačné úkony na pridelenom stroji v potravinárskej výrobe
- obsluha strojov na plnenie a balenien mliečnych výrobkov a nápojov
- vedenie dokumentácie týkajúcej sa strojovo- technickej a kvalitatívnej
sledovateľnosti kvality výrobkov
- odbery vzoriek
- vykonávanie čistiacich prác
- oprava menších technických problémov

- Hodinová mzda od 12,35€/Hodina Brutto
- Príplatky za nočné smeny, víkendy a sviatky v 4 - smennej prevádzke
- Nemecká pracovná zmluva
- Dlhodobá spolupráca
- Dovolenka 24 dní v roku /prvý rok/
- Možnosť priameho prestupu do kmeňového stavu

Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali svoje životopisy v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je je známy výrobca mliečnych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené vzdelanie /SOU, stredná škola/
technického zamerania
- Nemecký jazyk minimálne B1 /je potrebné
vyplňovať strojovú dokumentáciu
- ochota pracovať v 4- smennej prevádzke
- technické zručnosti
- výhodou je prax v potravinárskom priemysle
- nemecký zdravotný preukaz - Gesundheitspass -
možné vyrobiť aj dodatočne po nástupe do práce

Personaldienstleistungen

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Deutschland
Walther-von-Cronberg Platz 2
60594 Frankfurt am Main
Nemecko
ID: 3934231  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,35 EUR/hod.