Vedúci personálneho oddelenia

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Most, Česko
Termín nástupu
ASAP
2 900 EUR/mesiacZákladná mzda 75 OOO CZK Brutto + rôzne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, renomovanú výrobnú spoločnosť s pobočkou v meste Most/ CZ, obsadzujeme pozíciu Vedúci personálneho oddelenia.

• Riadenie, hodnotenie a zodpovednosť za výsledky v oblasti činnosti
personálneho oddelenia
• Implementácia a koordinácia personálnej politiky v súlade s plánmi riadenia
závodu, plánovania a motivácie podriadených zamestnancov
• Hodnotenie výkonu a kontrola činnosti pridelených zamestnancov
• Spolupráca pri vytváraní personálneho plánu spoločnosti vrátane
potrebných analýz konkurenčného prostredia + následné kontroly
dodržiavania plánu a jeho možnej optimalizácie
• Posudzovanie a hodnotenie efektívnosti hospodárskej činnosti a výkonnosti v
oblasti personálnych nákladov (interné a externé personálne agentúry)
• Riadenie náborového procesu a výberu uchádzačov, organizácia reklamy
(vrátene spolupráce s vybranými náborovými agentúrami)
• Dohľad a prevzatie zodpovednosti za postupy pri vstupe a výstupe
zamestnancov
• Príprava pracovnoprávnych dokumentov, spolupráca a koordinácia činnosti s
vybranými právnickými firmami
• Plánovanie, tvorba a koordinácia vzdelávacích programov pre zamestnancov
• Zodpovednosť za správu dochádzkového systému
• Zodpovednosť za správne a včasné uzavretie miezd - spolupráca s externým
poskytovateľom služieb
• Mesačné hodnotenie parametrov spoločnosti (vrátane správy KP a webových
stránok)
• Tvorba a aktualizácia interných smerníc a predpisov vrátene finančnej
odmeny a systému dodatočných výhod pre zamestnancov
• Poskytovania alebo sprostredkovanie poradenských služieb zamestnancom v
oblasti pracovného práva

• Okrem základnej mzdy ročný bonus vo výške minimálne 1 mesačnej mzdy
vyplatenej podľa dosiahnutia určitého percenta zisku z predaja
• Bonus za audit – podľa výsledkov auditov za jeden kalendárny rok
• Výkonnostný bonus, vyplácaný mesačne už počas skúšobnej doby /v
závislosti od výrobných výsledkov spoločnosti)
• Dovolenka 25 dní v roku, plus bonusové dni dovolenky za vernosť
• Darčeky k výročiam, odchodu do dôchodku, svadbe a narodení dieťaťa
• Príspevok na dôchodkové sporenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je renomovaný dodávateľ automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Manažment, Ekonomika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

• Vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa v odbore
personalistika alebo ekonomika alebo
manažment
• Znalosť pracovného práva, sociálneho práva,
Zákonníka práce, atď.
• Skúsenosti s výkonom podobnej funkcie
najmenej 1 rok
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na
komunikatívnej úrovni B2
• Potrebné komunikačné schopnosti
• Správne hodnotenie situácií týkajúcich sa
ľudských zdrojov

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3960031  Datum zveřejnění: 31.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac