Zvárač MAG a TIG + príspevok na ubytovanie + diéty

Manpower GmbH & Co. KG

Miesto práce
Görlitz, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
17 - 23,23 EUR/hod.diéty, príspevok na ubytovanie, nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zvárač hľadáš prácu? Ozvi sa nám!
Pre nášho zákazníka, známeho výrobcu koľajových vozidiel, hľadáme zváračov na plný úväzok do závodu v meste Görlitz - nemecko - poľská hranica.

Zváranie metódou MAG alebo TIG
Zváranie a montáž veľkých konštrukcií koľajových vozidiel
Zváranie zostáv podľa vrstiev a hrúbky zvarového spoja a plánu postupnosti zvárania
Upevňovanie zostáv, úprava zvarov
Práca podľa technickej dokumentácie

Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom (TPP)
Nástupná hodinová mzda 17€/h Brutto
Navýšenie po 5 mesiacoch na 17,54€/Brutto,
Navýšenie po 15 meisacoch 23,23€/h Brutto
Príspevok na ubytovanie a stravu 34€/deň Netto
Nástupný bonus 350€ (po 6 týždňoch pracovného pomeru)
Príjemné pracovné prostredie (pitné stanice, výhodné ceny v kantíne,
parkovanie pri firme, dobrá pracovná atmosféra)

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba koľajových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojársky piemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Zvárač

Počet rokov praxe

2

Odborné vzdelania technického zamerania
Minimálne 2 ročná prax ako zvárač
Znalosť čítania technických výkresov
Platný zváračský certifikát MAG: FM1 a FM5
Výhodou je zváračský certifikát TIG
Základy nemeckého jazyka

Manpower je priekopníkom v oblasti personálnych služieb a stále je inovátorom v oblasti dočasného zamestnávania a sprostredkovania zamestnancov. V Nemecku úspešne pôsobíme od roku 1965 a patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti poskytovania pracovných síl.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4433677  Datum zveřejnění: 28.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.