Obchodně-technický zástupce ve strojírenství

Česká republika

Popis pozice

Máte vzdělání, nebo praxi v oblasti strojírenství?
Chcete uplatnit své obchodní dovednosti?
Chcete pracovat samostatně pro celé ČR, mít k dipozici home office?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnosti z oblasti strojírenství, hledáme kandidáty/tky na pozici "Obchodně-technický zástupce pro strojírenství".

Náplní Vaší práce bude:

  • Akvizice nových klientů, vedení obchodních jednání a péče o stávající portfolio klientů
  • Udržování dobrých vztahů se zahraničními partnery
  • Zpracování obchodních dokumentů
  • Odborné poradenství v oblasti nabízených strojírenských produktů
  • Komunikace s dalšími odděleními společnosti
  • Samostatné působení v regionu celé ČR

Požadavky a předpoklady:

  • Praxe na obchodní pozici alespoň 2 roky - podmínkou
  • Technická zdatnost, praxe v oboru strojírenství, schopnost odborné podpory zákazníka - podmínkou
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost NJ, nebo AJ na komunikativní úrovni (obchodní jednání se zahraničím na denní bázi), další jazyk - výhodou
  • Dobré komunikační a prezentační dovedností, dobré obchodnické dovednosti
  • Flexibilita, samostatnost, ochota cestovat po celé ČR i do zahraničí
  • ŘP sk. B

Benefity:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce prostřednictvím home office
  • Zaškolení a možnost profesního rozvoje
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Zajímavé platové ohodnocení a bonusy

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě nám zašlete svůj životopis v českém a německém / anglickém jazyce.

Kontakt:

MANPOWER, spol. s.r.o.
Karolína Fuková
tel. +420 702 291 823
mail: [email protected]
Business Complex Titanium
Nové sady 996/25, Brno, 602 00
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1865098  Datum zveřejnění: 11.9.2014