HSE manager

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

ZÁKLADNÍ POPIS POZICE:
  • Kompletní zabezpečení systému BOZP a PO
  • Reporting, sběr dat, analýzy
  • Tvorba návodů a postupů při výrobním procesu
  • Správa směrnic a postupů k daným strojům
  • Úzká spolupráce s manažerem výroby, dodavatelskými firmami

Profil kandidáta

POŽADAVKY:
  • VŠ vzdělání – bezpečnostní inženýrství, životní prostředí, technické obory
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozice ve výrobním závodě
  • Znalost příslušných norem ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001
  • Odbornou způsobilost pro vyhledávání a prevenci rizik při práci dle par.9 Zákona č.309/2006 Sb. a Nařízení vlády č.592/2006 Sb.,
  • Odbornou způsobilost technika požární ochrany dle par.11 a par. 6a odst. 1, § 16 odst. 1 a § 16a Z.133/1985 Sb. a Vyhlášky 246/2001 Sb.
  • Zkušenosti v oblasti chem. průmyslu výhodou
  • Zcela samostatná osobnost
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme

NABÍZÍME:
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Prostředí nadnárodní korporace
  • Využití AJ na denní bázi
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1971280  Datum zveřejnění: 6.1.2015