Senior účetní s navision

Praha

Popis pozice

• Zadávání a třídění faktur za nákup i prodej
• Zaúčtování pokladen Area Sales Managerů a jednotlivých středisek společnosti
• Zpracování a příprava podkladů pro DPH
• Archivaci dokladů
• Měsíční uzávěrky, kontroly účtů

Profil kandidáta

• Perfektní znalost českých účetních standardů nutností, praxe min. 4 roky
• Znalost účetního softwaru NAVISION (výhodou)
• Schopnost efektivně pracovat v týmu
• Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Dobrou znalost AJ, znalost NJ či jiného jazyka výhodou
• Velkou výhodou znalost mezinárodních účetních standardů (ideálně IFRS);

Nabízíme

• Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek
• Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (nadstandardní)
• Zázemí nadnárodní stabilní společnosti, pracoviště v centru Prahy (st. metra Vyšehrad)
• Možnost individuálních jazykových kurzů a odborných školení, další benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti, sportovní akce, teambuildingy)
• Přátelský pracovní kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Zavadilová
ID: 2177898  Datum zveřejnění: 10.7.2015