Technický Manager

České Budějovice, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Tábor

Popis pozice

  • Projektové řízení související s výběrem vhodných výrobních technologií
  • Komunikace se zahraničními dodavateli technologií, kontrola a vyhodnocení nabídek atd.
  • Spolupráce při plánování a dohledu nad investiční výstavbou
  • Zajištění činností souvisejících s jejich implementací / instalací po stavební i technické stránce

Co očekáváme:
  • VŠ technického směru (strojní výhodou), popř. SŠ s relevantní praxí
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Všeobecný technický přehled
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou, dynamickou práci ve stabilní společnosti
  • Klíčová pozice při rozšiřování výroby
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nadstandardní finanční ohodnocení - dle praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2560676  Datum zveřejnění: 13.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou