Finanční Controller

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Máte ekonomické vzdělání, zkušenosti z výrobní společnosti a hovoříte anglicky ? Zajímavá pracovní příležitost pro Vás v okr. Tábor !

  • Vytváření ekonomických rozborů a analýz
  • Tvorba finančních výkazů, reporting
  • Příprava podkladů pro měsíční / roční závěrku
  • Správa nákladových míst
  • Spolupráce na plánování a tvorbě rozpočtu a rozvoji controllingového systému

Očekáváme:
  • VŠ vzdělání ekonomického směru, popř. SŠ s praxí
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel)
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Dynamickou a perspektivní práci v expandující mezinárodní společnosti
  • Odborné zaškolení v mezinárodním prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravné
  • Podpora dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2580614  Datum zveřejnění: 25.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou