Quality Engineer - vhodné i pro juniory

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Rychnov nad Kněžnou
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nejsou pro Vás nástroje kvality (8D, FMEA,…) španělskou vesnicí? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Nebojíte se pracovních výzev?
Pokud ANO tak hledáme právě Vás! Vaším zaměstnavatelem bude mezinárodní společnost působící v automotive oblasti se sídlem okrese Rychnov nad Kněžnou.
Hledáme jak pro zákaznickou, tak i dodavatelskou kvalitu.

- zajištění zákaznické a dodavatelské kvality
- řešení zákaznických reklamací
- tvorba a udržování systému jakosti podle ISO/TS
- plánování a zajištění organizace auditů
- řešení neshod a jejich náprava

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí dynamické mezinárodní společnosti
- práce v moderním prostředí
- nadstandardní finanční ohodnocení
- 13. a 14. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

Informace o náboru

Splňujete požadavky a zaujala Vás tato pozice? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ
- zkušenosti z automotive
- znalost ISO/TS
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, PPAP,...)
- komunikativnost, pečlivost a analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Ondřej Samek
E-mail: poslat životopis
ID: 2673435   Datum zveřejnění: 6.10.2017