Jedinečná příležitost - Letiště Praha - Manipulační dělník

Praha 6, Praha

Popis pozice

Nastartuj svou kariéru na nejvýznamnějším mezinárodním letišti v České republice. Zajisti si práci brigádu na pracovišti s oceněním nejvíce se rozvíjejícího letiště světa. Získej cenné zkušenosti a práci v moderním prostředí. Podpoříme tě být úspěšný při zajištění chodu letiště spojujícího Prahu přímou linkou se 130 destinacemi po celém světě.

Náplň práce:
Čeká tě nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek Z a DO letadel. Následně jej budeš převážet motorovými vozíky do příletové haly letiště.

Profil kandidáta

Jedná se o letiště, tudíž o prostředí se zvýšenou bezpečností, vyžadujeme tedy tvou trestní bezúhonnost. Budeš manipulovat se zavazadly, z toho důvodu očekáváme tvůj dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

Za to vše ti nabízíme hvězdnou finanční odměnu. Budeš začínat na pozici manipulačního dělníka, kde tě odměníme 145 kč/hod. Jakmile se zaučíš, pustíme tě k těm motorovým vozíkům a zvýšíme odměnu na 155 Kč/hod. Upozorňuji ale na to, že směny jsou krátkodobějšího charakteru, a to v rozsahu 0,5 - 3,5 hodiny. Směny jde samozřejmě propojovat. Brigáda je proto vhodná pro vysokoškoláky, kteří si chtějí hezky vydělat a pro všechny, kteří jsou flexibilní.

V případě zájmu nás kontaktuj přes odpovědní formulář, nebo zašli svůj životopis na e-mail:[email protected]. Taktéž je s námi možné se spojit telefonicky: 226 254 957.

Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2685958  Datum zveřejnění: 18.11.2016