Jedinečná příležitost - Letiště Praha - Manipulační dělník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 6
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nastartuj svou kariéru na nejvýznamnějším mezinárodním letišti v České republice. Zajisti si práci brigádu na pracovišti s oceněním nejvíce se rozvíjejícího letiště světa. Získej cenné zkušenosti a práci v moderním prostředí. Podpoříme tě být úspěšný při zajištění chodu letiště spojujícího Prahu přímou linkou se 130 destinacemi po celém světě.

Náplň práce:
Čeká tě nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek Z a DO letadel. Následně jej budeš převážet motorovými vozíky do příletové haly letiště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to vše ti nabízíme hvězdnou finanční odměnu. Budeš začínat na pozici manipulačního dělníka, kde tě odměníme 145 kč/hod. Jakmile se zaučíš, pustíme tě k těm motorovým vozíkům a zvýšíme odměnu na 155 Kč/hod. Upozorňuji ale na to, že směny jsou krátkodobějšího charakteru, a to v rozsahu 0,5 - 3,5 hodiny. Směny jde samozřejmě propojovat. Brigáda je proto vhodná pro vysokoškoláky, kteří si chtějí hezky vydělat a pro všechny, kteří jsou flexibilní.

V případě zájmu nás kontaktuj přes odpovědní formulář, nebo zašli svůj životopis na e-mail:stepanka.dvorakova@manpower.cz. Taktéž je s námi možné se spojit telefonicky: 226 254 957.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Letiště Václava Havla v Praze

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jedná se o letiště, tudíž o prostředí se zvýšenou bezpečností, vyžadujeme tedy tvou trestní bezúhonnost. Budeš manipulovat se zavazadly, z toho důvodu očekáváme tvůj dobrý zdravotní stav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
http://www.manpower.cz
ID: 2685958   Datum zveřejnění: 18.11.2016