Skvělé pracovní podmínky a příjemné ohodnocení-operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte si práci ve stabilní a dynamické společnosti? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci a chcete pracovat na místě, které má výbornou dostupnost do zaměstnání? Tak právě pro Vás máme pracovní příležitost, která je určená jak pro kvalifikované, tak i nekvalifikované pracovníky.

Náplň práce:
Práce není náročná a nejedná se o pásovou výrobu, pracuje se samostatně v menších skupinkách 2-3 lidí. Jedná se o různorodou manuální práci ve výrobě (kompletace a balení výrobků, následné pájení).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí 16.600 Kč a po zaučení až 18.600 Kč. Navíc u nás získáte mnoho bonusů (nadstandardní příplatky za směnnost, měsíční výkonnostní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na OOPP, vstupní lékařskou prohlídku zdarma, možnost týdenních záloh...). A to co Vám dále můžeme nabídnout je moderní prostředí a zázemí stabilní firmy.

Zašlete nám svůj životopis e-mailem na: magda.winterova@manpower.cz či odpovědním formulářem. Můžete se s námi spojit telefonicky: 530 506 987 nebo se za námi rovnou zastavit na pobočce: Orlí 3, Brno.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Telekomunikační sítě

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice je vhodná jak pro muže, tak ženy. Pokud umíte pájet je to výhoda, ale i nezkušené operátory rádi pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám tedy stačí Vaše pracovní nasazení a docházka na 3-směnný provoz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
http://www.manpower.cz
ID: 2709811   Datum zveřejnění: 20.3.2017