Pracuj na přitažlivém místě Letiště v Praze-manipulační dělník

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Kladno
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracuj na významném místě a staň se součástí týmů, který míří k výšinám! Ačkoliv Tě nemůžeme pustit do kokpitu, nabídneme Ti místo toho volant motorového vozíků. Staneš se jednou z nejdůležitějších složek, kdy díky tobě odletí každé letadlo ve stanovený čas a všichni cestující budou díky tobě spokojeni.

Náplň práce:
Určitě to znáš.. zdržení letadla není nic příjemného :/ Když to není kvůli počasí, což nikdo samozřejmě neovlivní... tak díky pracovníkům, kteří nestíhají nakládat kufry cestujícím..což v tomto případě TY už změnit můžeš. Tvou náplní práce by bylo nakládání a vykládání zavazadel, zboží a pak bys jej převážel právě tím motorovým vozíkem do příletové haly letiště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za to vše ti nabízíme hvězdnou finanční odměnu. Budeš začínat na pozici manipulačního dělníka, kde tě odměníme 145 kč/hod. Jakmile se zaučíš, pustíme tě k těm motorovým vozíkům a zvětšíme odměnu na 155 Kč/hod. Upozorňuji ale na to, že směny jsou krátkodobějšího charakteru, a to v rozsahu 0,5 - 3,5 hodiny. Směny jde samozřejmě propojovat. Brigáda je proto vhodná pro vysokoškoláky, kteří si chtějí hezky vydělat a pro všechny, kteří jsou flexibilní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Doprava

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jedná se o letiště, tudíž o prostředí se zvýšenou bezpečností..překvapivě tedy vyžadujeme tvou trestní bezúhonnost. Budeš manipulovat se zavazadly a sám určitě víš, že povolený váhový limit kufru plní každý do posledního kilogramu..tudíž požadujeme dobrý zdravotní stav,aby tě váha kufrů nezlomila.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
http://www.manpower.cz
ID: 2732187   Datum zveřejnění: 30.9.2016