Jedinečná nabídka práce v Modřicích-operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v Modřicích - nejen skvěle dostupná lokalita, ale i pracovní prostředí, ve kterém se Vám jednoduše bude dobře pracovat. Obsazujeme pozice operátorů výroby. Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy.. zkrátka ve svém týmu přivítáme každého z vás :)

Náplní práce na pozici operátora práce je kompletace a balení výrobků. Budete zodpovědný/á za částečnou nebo kompletní výrobu daného produktu a součástí práce bude testování, scanování, přeprava a expedice daného výrobku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Určitě Vás potěší nástupní mzda, která činí 15.000 Kč. Samozřejmostí je i navýšení po zkušební době, kdy se mzda vyšplhá na krásných 17.000 Kč. Práci vykonáváte v moderním a čistém prostředí, kdy Vás přímo do práce dopraví autobus, který je zdarma. Na místě pracoviště máme kantýnu a dostáváte příspěvek na stravné ve výši 55%. A jako tečka na závěr, určitě Vás nemine týden dovolené navíc.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz, telefonicky: 226 254 964, odpovědním formulářem, či se s životopisem zastavte na naší pobočce: Orlí 3, Brno.

Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Telekomunikační sítě

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na práci u nás Vás pečlivě zaškolíme a když si nebudete vědět rady, tak Vám rádi poradíme a pomůžeme. Pro začátek nám tedy stačí Vaše pracovní nasazení a docházka na 2-směnný nebo 3-směnný provoz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

ManpowerGroup
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
http://www.manpower.cz
ID: 2734890   Datum zveřejnění: 18.11.2016