Vedoucí prodejny v oblasti sanity, topení a plynu

Okres Pardubice

Popis pozice

Máte znalosti sortimentu v oblasti sanity, topení a plynu? Jste rád v kontaktu se zákazníky? Je obchod tím, co Vás naplňuje? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku.
Zastupujeme klienta, který působí v této oblasti a hledáme pro něj pracovníka na pozici vedoucí prodejny. Místo výkonu práce je v Pardubicích.

  • vedení prodejny a zajištění provozu
  • vedení, školení a podpora zaměstnanců
  • jednání se zákazníky
  • administrativní činnosti spojené s chodem prodejny

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v dané oblasti
  • uživatelská znalost PC
  • ŘP sk. B
  • zkušenosti s VZV velkou výhodou
  • aktivní přístup
  • obchodní duch
  • schopnost vedení týmu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, bonusy, automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2735073  Datum zveřejnění: 23.9.2016